Justina GRABLIAUSKAITĖ
Kauno moksleivių aplinkotyros centro renginių organizatorė

„Švarus vanduo – sveikas žmogus“

Kauno miesto ikimokyklinio, priešmokyklinio amžiaus vaikų ir 1-4 klasių mokinių šventė

Šventės dalyviai

2017-05-11 Lietuvos sporto muziejuje (Kaunas) į šaunų būrį susirinko 140 aktyviausių ir linksmiausių vaikučių iš šio miesto Jono Žemaičio-Vytauto mokyklos-daugiafunkcio centro, specialiosios mokyklos, lopšelio darželio „Pagrandukas“,  lopšelio-darželio „Naminukas“, Motiejaus Valančiaus mokyklos darželio ir Veršvų gimnazijos.

Šventiniam renginiui prasidėjo iškilminga eisena. Vėliau visi buvo pakviesti pasigrožėti Kauno sportinių šokių klubo „Rolo“ šokėjų pasirodymu.

Rūpintis žmogaus sveikata, rinktis sveiką gyvenimo būdą ir nuolatos vartoti vandenį susirinkusius ragino Lietuvos sporto muziejaus direktorius Pranas Majauskas ir Kauno moksleivių aplinkotyros centro direktoriaus pavaduotoja ugdymui Vida Lauruškienė.

Renginio metu veikė kūrybinės dirbtuvėlės „Vandens eksperimentų ir atradimų šalyje“ ir „Aktyvių lašiukų šėlsmas“. Judriausi dalyviai jėgas išmėgino „Mažojo sportininko varžybose“. Kiekvienas vaikas turėjo progą iš arčiau susipažinti ne tik su pelyte Aukse, bet ir su Lietuvos sporto muziejumi, dalyvaujant įdomioje ekskursijoje „Vandens sporto šakos“.

Prisiminimams ir įspūdžiams ilgiau išlikti padėjo organizatorių paruoštos staigmenos bei puikios atminimo dovanėlės, kurios buvo įteiktos apdovanojimų ceremonijos metu.

Dėkojame visiems šventės dalyviams ir primename, kad švarus vanduo – sveikas ir laimingas žmogus!

Autorės archyvo nuotraukos