Romas KUPČINSKAS
Panevėžio „Ąžuolo“ progimnazijos mokytojas metodininkas, JMBB „Miško meistreliai“ vadovas

Lesyklėlės, kurios sniegą tirpdo…

Jaunieji miško bičiuliai Edgaras Žioba, Emilis Norvaišas, Domas Norvaišas ir Pijus Žvikas pasiruošė dovanoti lesyklėles miestiečiams

Mūsų progimnazijos jaunųjų miško bičiulių būrelis „Miško meistreliai“ jau septynioliktą kartą Panevėžio mieste  surengė lesyklėlių dovanojimo akciją. Jaunieji gamtos draugai vėl sumeistravo 100 „valgyklėlių“ paukšteliams ir stogelius numargino įvairiausiomis spalvomis bei piešiniais. Akcijos metu buvo renkamos lėšos sunkiai sergantiems Ernestui bei Rimvydui iš Panevėžio kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų pagrindinės mokyklos. Džiaugiamės, kad tokiu pavasarišku žiemos oru panevėžiečiams labai reikalingos lesyklėlės ir noriai aukojo sunkiai sergantiems vaikams: iš viso surinkome 220 eurų.

Po akcijos visus surinktus pinigėlius ir dvi gražiausias lesyklėlės nuvežėme Panevėžio kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų pagrindinės mokyklos direktorei Danutei Krikščiūnienei, kuri surinktas lėšas perduos vaikų tėveliams.

Po akcijos aktyviausi būrelio nariai Edgaras Žioba, Pijus Žvikas, Emilis Norvaišas, Ugnius Stripeikis, Emilis Žemgulis bei jauniausias, dar ketvirtokas, Domas Norvaišas pasidžiaugė, kad mūsų lesyklėlės labai reikalingos panevėžiečiams, kad atlikome prasmingą darbą.

Autoriaus nuotraukos