Aušra LINKEVIČIŪTĖ
Panevėžio „Ąžuolo“ progimnazijos pradinių klasių mokytoja

Kalėdiniai darbai ir… stebuklai

Jaunieji miško bičiuliai Agnė Glebavičiūtė, Eva Banytė, Kasparas Rimša, Emilijus Norvaišas, Justinas Palionis, Neda Tonkutė ir Emilis Žemgulis pasiruošę dovanoti lesyklėles

Skaičiuojant paskutines 2017-ųjų dienas siekėme dideliais ar mažesniais gerais darbais įprasminti švenčių laukimą.

Panevėžio „Ąžuolo“ progimnazijos jaunųjų miško bičiulių būrelio „Miško meistreliai“ nariai, vadovaujami mokytojo Romo Kupčinsko, miesto centre, Laisvės aikštėje, surengė lesyklėlių dovanojimo akciją. Tai tradicinė ir jau penkioliktoji ąžuoliečių rengiama akcija. Panevėžiečiai ir miesto svečiai noriai rinkosi dailias, mokinių pagamintas lesyklėles. Greičiau nei per valandą buvo išdalinta 100 lesyklėlių.

Akcijos metu jaunieji miško bičiuliai rinko aukas sunkai sergančiam mažam berniukui Nojui. Vaiko gydymui ir reabilitacijai šiuo metu labai reikalingi pinigai.

Mokinių veiklą aikštėje stebėjo į Panevėžį jau atkeliavęs Kalėdų senelis. Jis padėkojo jauniesiems ąžuoliečiams už prasmingą akciją, visus pavaišino skaniais saldainiais, palinkėjo gražių artėjančių švenčių.

Mokinukai atgal į mokyklą skriejo lyg ant sparnų – labai džiaugėsi, kad gimtojo miesto gyventojams patiko gamintos lesyklėlės, kad panevėžiečiai nuoširdžiai stengėsi padėti savo bendruomenės mažajam Nojui ir jam paaukojo net 270 eurų. O susitikimas su Kalėdų seneliu ir jo išsakyti žodžiai mokinius įtikino, jog kalėdinius stebuklus galime kurti kiekvienas…

Romo Kupčinsko nuotraukos