Romas KUPČINSKAS
Panevėžio „Ąžuolo“ progimnazijos mokytojas, JMBB „Miško meistreliai“ vadovas

Dovana – planšetinis kompiuteris

Nemenčinės miškų urėdijoje buvo pagerbti konkurso „Paukščiai grįžta namo“ geriausieji

Jaunosios miško bičiulės (iš kairės): Ernesta Palionytė, Goda Glebavičiūtė ir Monika Binkytė

Generalinė miškų urėdija, siekdama įprasminti akademiko prof. Tado Ivanausko pradėtos gamtosauginės veiklos tęstinumą ir burdama bei skatindama šių dienų bendruomenes šalies gyventojų pilietiškumui bei socialiniam aktyvumui, jauniesiems miško bičiuliams paskelbė respublikinį floristinių paveikslų dekoravimo konkursą „Paukščiai grįžta namo“.

Panevėžio „Ąžuolo“ progimnazijos jaunųjų miško bičiulių būrelio „Miško meistreliai“ narės Goda Glebavičiūtė, Monika Binkytė ir Ernesta Palionytė iš natūralių  gamtinių, miške randamų medžiagų,  sukūrė floristinį paveikslą ir dalyvavo šiame konkurse.

Panevėžio miškų urėdijoje jų darbas buvo įvertintas geriausiai ir pristatytas į respublikinį konkursą, kuris vyko Nemenčinės miškų urėdijoje. Į finalinį konkursą buvo suvežti 42 darbai iš visų Lietuvos urėdijų.

Panevėžio „Ąžuolo“ progimnazijos mokinių darbas pripažintas vienu iš labiausiai pavykusių (vietos nebuvo skiriamos). Jaunosios ąžuolietės tapo konkurso laureatėmis. Generalinis miškų urėdas dr. Rimantas Prūsaitis įteikė mergaitėms puikią dovaną – planšetinį kompiuterį.

Namo miško bičiulės (mergaitės lanko ir floristikos būrelį „Gabija“) grįžo ne tik su dovana, bet ir dėkingumo kupinomis širdelėmis savo floristikos būrelio vadovei mokytojai Daivai Baubonienei, kuri jaunosioms gamtos bičiulėms atskleidė ne vieną floristinę paslaptį, nešykštėjo taiklių patarimų, nuoširdžiai padėjo išsiugdyti tikrai nemenkus floristinio darbo įgūdžius.

Autoriaus nuotrauka