Modesta BIELSKIENĖ
Žagarės regioninio parko rekreacijos vadybininkė

Mobilioji aplikacija:

apie Žagarės regioninį parką

Žagarės regioniniame parke...

Žagarės regioninio parko direkcija jau bene dešimtmetį įgyvendina įvairius projektus tvarkydama bei pritaikydama lankymui kultūros, gamtos paveldo objektus, įrengdama lankytojams skirtą infrastruktūrą.

Tačiau nepakanka vien sutvarkyti ir pritaikyti objektus ar vietas lankymui. Būtinas ir nuolatinis informacijos teikimas apie juos. Direkcija nuolat leidžia įvairius spausdintus leidinius, kurie populiarūs lankytojų tarpe, tačiau technologijoms nuolat tobulėjant esame įsitikinę, jog mobilioji aplikacija išmaniesiems telefonams puikus inovatyvus būdas pateikti lankytojams būtiną informaciją.

Tikime, jog mobilioji aplikacija padės dar labiau išpopuliarinti Žagarės regioninį parką tarp jaunų bei šiuolaikiniu ritmu gyvenančių vyresnių žmonių. Paprastai būtent mobilusis telefonas kartu su pinigine būna visų turistų kišenėse, jis retai kada paleidžiamas iš rankų. Todėl siekiame visiems išmaniesiems regioninio parko svečiams viešnagę padaryti kuo sklandesnę, naudojantis Žagarės regioninio parko mobiliąja aplikacija. Kviečiame su ja Žagarės regioninį parką atrasti iš naujo!

Žagarės regioninio parko mobiliąją aplikaciją galite parsisiųsti į savo išmanųjį telefoną iš Google Play Store. Ji pritaikyta telefonams su „Android“ operacinėmis sistemomis. Paieškos laukelyje tiesiog įveskite „Žagarės regioninis parkas“ ir rasite aplikaciją, kurią puošia Žagarės regioninio parko logotipas. Programėlėje pateikta visa būtiniausia informacija parko lankytojams. Čia rasite ne tik pagrindinę informaciją apie regioninį parką, direkciją, lankytojų centrą, bet ir lankytinus gamtos, kultūros paveldo, rekreacinius objektus, siūlomus maršrutus, pažintinius takus bei įvairias kitas veiklas Žagarės regioniniame parke. Bene svarbiausia aplikacijos dalis – interaktyvus žemėlapis su nuorodomis.

Žagarės regioninio parko mobilioji aplikacija – bendras Žagarės regioninio parko direkcijos ir Vilniaus universiteto Matematikos ir informatikos fakulteto, informacinių technologijų bakalauro studijų programos antrojo kurso studentų Jono Terlecko, Karolio Karalkevičiaus, Martyno Degučio, vadovaujamų Informacinių technologijų prodekano dr. Lino Bukausko, projektas. Nuoširdžiai dėkojame šiai vaikinų grupei, daugiau nei pusmetį dirbusiai kuriant Žagarės regioninio parko mobiliąją aplikaciją.

Pažymime, kad mobilioji programėlė bus nuolat atnaujinama, pildoma ir koreguojama, o Žagarės regioninio parko lankytojus kviečiame naudotis ja ir keliauti po mūsų kraštą!

Autorės nuotrauka