Romas KUPČINSKAS
Panevėžio „Ąžuolo“ pagrindinės mokyklos mokytojas, JMB būrelio „Miško meistreliai“ vadovas

Lesyklėlių dovanojimo akcija

Panevėžio „Ąžuolo“ pagrindinės mokyklos jaunųjų miško bičiulių  būrelio „Miško meistreliai“ nariai Panevėžio miesto Laisvės aikštėje surengė lesyklėlių dovanojimo akciją.  Tai – dvyliktoji kasmetinė ir jau tradicine tapusi jaunųjų gamtos bičiulių organizuota veikla. Šiemet darbštūs meistreliai sukalė 150 valgyklėlių paukšteliams ir visas jas padovanojo panevėžiečiams.

Nors akcijos metu oras buvo prastokas (lynojo ir buvo teigiama temperatūra), bet panevėžiečiai noriai rinkosi gražias lesyklėles. Džiugu, kad žmonės palaikė ir dar vieną gražią jaunųjų miško bičiulių idėją. Akcijos metu buvo renkamos aukos šeimai, kuri augina sunkiai sergančias dvynukes Mėtą ir Smilgę.

Per dvi valandas jaunieji miško bičiuliai Timas Navagruckas, Arminas Urbonavičius ir Tomas Kucinas išdalino visas lesyklėles ir surinko dosnią kalėdinę auką – dovaną sergančių mažylių šeimai – 650 litų.

Nuoširdus ir dėmesingas mokinių prasmingos veiklos palaikymas vaikų širdyse brandina pačius tauriausius jausmus, skatina ir toliau kurti gerumą ir dalintis juo su visais, esančiais šalia.

Autoriaus nuotraukoje:

Tomas Kucinas, Arminas Urbonavičius ir Timas Navagruckas pasiruošę dovanoti lesyklėles.