Modesta BIELSKIENĖ
Žagarės regioninio parko direkcijos vyresn. specialistė

Kalėdoms dovanų – eglaitės

Eglutės

Artėjant didžiosioms metų šventėms Žagarės regioninio parko direkcija, bendradarbiaudama su UAB „Baltic x-mas trees“, skelbia paskutinį Lietuvos 100-mečio akordą ir planuoja išdalinti net 100 kalėdinių eglaičių vazonėliuose. Tačiau norint gauti eglaitę, teks rimtai pasižadėti, ir ne tik direkcijai, bet ir Motulei Gamtai – daugiau jokių vienkartinių plastiko indų!

Įvairiais viešinimo kanalais nemažai kalbama apie aplinkos taršą plastiku, kuris dažnai, deja, tampa paukščių, gyvūnų „maistu“ ar tiesiog nugula sąvartynuose. Dar šią vasarą prieš Vyšnių festivalį Žagarės regioninio parko direkcija kvietė visus tapti labiau atsakingais, pakeisti įpročius ir nebevartoti vienkartinių plastiko indų. Artėjančios didžiosios metų šventės taip pat puiki proga tapti geresniais, tad drauge su UAB „Baltic x-mas trees“ skelbiame aplinkosauginę-kalėdinę akciją „Nustok liūdinti Motulę Gamtą“ ir kreipiamės į visus – nebūkime tinginia, palikime vienkartinius indus parduotuvių lentynose! Vietoje jų pasiimkime įprastus, daugkartinio naudojimo indus bei įrankius!

Aplinkosauginė-kalėdinė akcija prasidėjo š.m. gruodžio 3 d. Žagarės regioninio parko direkcijoje ir tęsis, kol bus išdalinta net 100 eglaičių. Akcijos metu kiekvienas asmuo, įmonė ar įstaiga, pasirašiusi specialų pasižadėjimą daugiau nevartoti vienkartinių plastiko indų, dovanų gaus UAB „Baltic x-mas trees“ kalėdinę eglaitę vazonėlyje, kuri džiugins ne vienerius metus ir taip paskatins mažinti vartotojiškumą.

Kiekvienas savo elgesiu galime prisidėti prie aplinkos išsaugojimo. Pradėkime jau dabar! Pasakykime NE vienkartiniams plastiko indams ir Šv. Kalėdas bei Naujus Metus sutikime papuošę tikrą kvepiančią eglutę!

Autorės archyvo nuotrauka