Eko mugė – 2018

Gegužės 12 DIENĄ Kauno Žalgirio Arenos 0 a. foje. NAIKINSIME MITUS!

Aplinkai draugiškas gyvenimo būdas YRA ĮDOMUS ir NEVERČIA atsisakyti patogaus, įdomaus ir stilingo gyvenimo būdo.
Įėjimas į renginį – nemokamas.

Visą dieną lankytojų laukia įdomi programa:

10.00-18.00 val. vyks EKO Mugė 2018 (programa prisegama), kurios metu didelis dėmesys bus skiriamas edukacinei programai. Lankytojai galės įsigyti ne tik aplinkai draugiškų, natūralių ar ekologiškų produktų, tačiau ir dalyvauti dirbtuvėlėse ‚Nešiukšlės‘, kuri daiktus prikelia antram gyvenimui, išmokti pasigaminti natūralios kosmetikos, natūralų gaiviklį, aplinkai draugišką maistinę plėvelę, sužinoti kaip iš tekstilės kuriamas bioplastikas, sužinoti kaip galima neturint žemės ploto užsiauginti daržovių, išmokti skaityti buitinės chemijos etiketes, išbandyti žinias atliekų rūšiavime, sužinoti apie įvairiapusę miško naudą, pasimatuoti eigulio kepurę ir dar daugiau.

18.30-20.00 vyks interaktyvi diskusija / piliečių dialogas, kurioje dalyvaus EKO Mugė 2018 dalyviai (įmonės, organizacijos) ir visi, besidomintys tvaraus vystymosi plėtra, žiedine ekonomika bei aplinkai draugišku gyvenimo būdu. Klausytojų lauks keli pranešimai, po kurių visi bus įtraukti į interaktyvią diskusiją, dalinsis savo patritimi, iššūkiais, problemomis, galimybėmis, patarimais ir idėjomis aplinkai draugiško gyvenimo būdo, žiedinės ekonomikos, darnaus vystymosi, žalesnių miestų bei darnios valstybės temomis.

Smagu, jog prie Europos Komisijos gegužės 21-25 d.d. organizuojamos Žaliosios Savaitės renginių prisideda ir šis Kaune vykstantis renginys EKO Mugė 2018, kuris tapo ES Žaliosios Savaitės oficialiu partneriu renginiu. Šių metų Europos Komisijos „Žalioji savaitė“, kuri yra didžiausias kasmetinis Europos aplinkos apsaugos renginys, skiriama Žaliesiems miestams – ekologiškesnei aplinkai.

Į renginį EKO Mugė 2018 iš Briuselio specialiai atvykta direktorius Žiedinei ekonomikai ir žaliajam augimui Europos Komisijos Aplinkos Generaliniame Direktorate Kęstutis Sadauskas.

Diskusijoje taip pat dalyvaus: Kauno miesto tarybos narys bei Darnios plėtros ir investicijų komiteto pirmininkas Visvaldas Varžinskas.

Renginio metu sužinosite apie ekologiškų / aplinkai draugiškų produktų, darnaus verslo, miesto ir valstybės bei mūsų gyvenimo būdo svarbą aplinkai ir mums patiems. Renginiu siekiama  didinti piliečių sąmoningumo aplinkosaugos problemoms, kurti tvaresnę visuomenę ir skatinama pereiti prie žiedinės ekonomikos, į kurią ne tik ES skatina pereiti savo nares valstybes, tačiau ir kitos pasaulio šalys eina to link.

Mąstyk Globaliai – Veik Lokaliai! Kurkime darnią visuomenę kartu!

Renginį organizuoja: Gyvenu Žaliai / GreenCatalogue.org